Nëse duhet të debatoni me partnerin tuaj, është më mirë ta bëni atë në mënyrë racionale... horoskopi për sot

Nëse duhet të debatoni me partnerin tuaj, është më mirë ta bëni atë në mënyrë racionale... horoskopi për sot

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Të dielen disa histori dashurie mund të lindin papritur. Nuk është koha e duhur për të luajtur bixhoz. Qëndrime tepër intransigjente në punë. Situata e komplikuar në lidhje me dashurinë, marrëdhëniet e krijuara së fundmi janë në rrezik…

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Të dielen ditë të favorshme për shumë prej jush, marrëdhëniet e reja më në fund mund të nisin. Është e nevojshme të vlerësohen të gjitha propozimet në lidhje me sferën e punës. Në lidhjet afatgjata do t'ju duhet të hapeni më shumë. Shumë prej tyre kërkojnë të rrisin angazhimin e tyre në punë.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Të dielen nuk duhet të debatoni me një person të caktuar. Nuk duhet të jeni kundër ndryshimeve. Mundësitë në punë duhet të vlerësohen rast pas rasti. Përsa i përket dashurisë, pret një ditë interesante. Ka pak për të bërë apo përfunduar në lidhje me punën.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Të dielen në fundjavë dashurie që rekomandon maturi për shumë prej të lindurve në këtë shenjë. Një marrëdhënie e caktuar pune do të duhet të ndryshohet. E diela do të jetë shumë premtuese për sa i përket një takimi romantik.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Të dielen shumë prej jush mund të kenë një dhëmb të keq me dikë, të lësh të shkojë është gjëja më e mirë për të bërë në këto raste. Pritet rikuperimi i besimit në punë. Të dielen partneri i duhur mund të vendosë të bëjë një deklaratë të rëndësishme.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Të dielen shumë prej jush do t'ju duhet të largohen sërish pa asnjë polemikë në dashuri. Këshilla është të ndiqni intuitën tuaj dhe të mos nënvlerësoni propozimet për punë. Që nga fillimi i qershorit ata kanë rikuperuar dashurinë. E vetmja anë e pasigurt është ajo financiare.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Të dielen shumë prej jush mund të kenë të bëjnë me disa polemika në marrëdhënien tuaj. Edhe për shkak të shumë angazhimeve në të njëjtën kohë. Për sa i përket punës, ka mundësi që të mos gjejmë gjuhën e përbashkët.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Të dielen nëse duhet të debatoni me partnerin tuaj, është më mirë ta bëni atë në mënyrë racionale. Qiej të favorshëm për punë deri në mes të korrikut. Të dielën nuk duhet të keni frikë të tregoni të gjithë të vërtetën. Gjithmonë duhet të përfshiheni.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Të dielen takime të preferuara. Duhet të distancoheni nga shqetësimet e jetës së përditshme. Duhet të dini që Afërdita do të kthehet e favorshme nga data 11 korrik. Historitë e lindura gjatë këtij qershori premtojnë shumë mirë edhe në muajt në vijim.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Të dielen Diellin dhe Hënën e keni në kundërshtim dhe gjithashtu mund të jeni pak të paduruar. Ka nga ata që ende vuajnë nga një ndarje e kaluar. Do të ndiheni pak nervoz edhe të dielën. Nuk duhet të marrësh gjithçka kokë më kokë.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Të dielen ka disa përmirësime në dashuri. Nuk ia vlen të jesh shumë intransigjent në punë. Dita e dielen do jetë e përshtatshme për të folur qartë me partnerin, pasi Hëna do të jetë në shenjë. Nuk do mungojnë mundësitë për të arritur diçka më shumë.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Të dielen venusi është i favorshëm, kërkon guxim. Kushdo që pret një telefonatë biznesi nuk duhet të presë më gjatë. Hëna që vazhdon t'ju mbështesë. Kujdes nga shpenzimet e tepërta.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

Këshilli Bashkiak miraton projektin e ri “Ecole 24”: Kurse falas në teknologji për të rinjtë

Këshilli Bashkiak miraton projektin e ri “Ecole 24”: Kurse falas në teknologji për të rinjtë