'Nëse jeni me dikë që nuk ka të ardhme, atëherë i jepni fund lidhjes', çfarë thonë yjet për ju sot

'Nëse jeni me dikë që nuk ka të ardhme, atëherë i jepni fund lidhjes', çfarë thonë yjet për ju sot

Horoskopi

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Duhet te kini kujdes sepse mund të ketë kritika në sferën e dashurisë. Në punë jeni gjithmonë individualist në botë, por ndonjëherë do të ishte më mirë të dëgjoni këshillat e të tjerëve.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Të martën mëngjesi është padyshim më i mirë se pasditja. Në mbrëmje mund të ketë diskutime me dikë nga Akrepi apo Ujori dhe në punë bëni kujdes sepse intransigjenca juaj ndonjëherë duhet të zbutet.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Lajme të shkëlqyera në fushën e dashurisë sepse hëna dhe dielli janë në anën tuaj. Ka ardhur koha të deklaroheni. Edhe puna po shkon mirë, sidomos nëse jeni krijues.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Ky qiell është paksa i veçantë ndaj kini kujdes që të mos derdhni pakënaqësi personale në marrëdhënien tuaj. Një ndryshim drastik po vjen në punë por ndoshta për të mirë.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Një ditë e shkëlqyer në dashuri edhe nëse ka disa pengesa në punë. Por ju jeni gjithmonë shumë të guximshëm dhe do të jeni në gjendje të përballeni me çdo gjë.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Ky qiell është i bukur për dashuri edhe nëse ka ende ndonjë keqkuptim për të kapërcyer. Nëse jeni me dikë me të cilin nuk ka të ardhme atëherë jepni fund lidhjes. Puna sjell projekte të reja të rëndësishme.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Kjo është një ditë mjaft e veçantë, ju jeni pak të lodhur dhe planetët i keni kundër jush, duke ju bërë nervoz. Në punë duhet të keni durim sepse mundësitë nuk do mungojnë të vijnë.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Bëni kujdes sepse keni një hënë të kundërt që sjell nervozizëm dhe gjithashtu shumë lodhje. Në punë nuk ndiheni të lirë dhe nuk dëshironi të pësoni asnjë lloj imponimi.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Kjo e martë fillon me diellin e favorshëm i cili ju jep një dozë të mirë energjie në dashuri. Një propozim i rëndësishëm mund të vijë në punë.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Ju e keni Venusin në favorin tuaj, kështu një lajm i shkëlqyer për dashurinë. Për sa i përket punës, mund të ndryshoni pikat e referimit, por ndoshta është për të mirën tuaj sepse nuk jeni më plotësisht të kënaqur me njerëzit përreth jush.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Dashuria është mirë dhe ndriçohet nga një diell i bukur në shenjën tuaj. Nëse ju pëlqen dikush, njihuni më mirë me të. Puna kërkon përkushtim por do të arrini të kapërceni edhe momente të vështira.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Nëse tashmë jeni me dikë që doni, atëherë vazhdoni kështu sepse do të ketë një mënyrë për të bërë plane të mira për të ardhmen. Në punë vjen një mundësi për të sqaruar konfliktet dhe për të pritur një propozim të këndshëm.

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kualifikueset e Euro 2024, kush e fiton ndeshjen Poloni-Shqipëri?×

Lajmi i fundit

Të shtënat me armë te Top Channel, Report Tv siguron foton e mjetit të djegur të autorëve! Brenda kishte kallashin

Të shtënat me armë te Top Channel, Report Tv siguron foton e mjetit të djegur të autorëve! Brenda kishte kallashin