FOTO/ Mahniti të gjithë me stilin e veshjes, Marina Vjollca shkëlqen në Javën e Modës në Milano

FOTO/ Mahniti të gjithë me stilin e veshjes, Marina Vjollca shkëlqen në Javën e Modës në Milano

Marina Vjollca është një ndër moderatoret më të dashura për publikun shqiptar, e cila së fundmi ka marrë pjesë në Javën e Modës në Milano, duke mahnitur të gjithë me stilin e saj të veshjes.

Ajo ka postuar disa foto në llogarinë e saj të Instagramit, ku shihet e veshur me një fustan të zi me mëngë të gjata të cilin e kishte përshtatur me një jelek të bardhë.

Moderatorja mori pjesë në sfilatën e markës “Moncler” të Pharrell.

Po ashtu si akesorë kishte vendosur një kapele me shkëlqim dhe rruaza lëshuar sipër fytyrës që i mbulonin sytë.

1/2
S.S/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord me nismën e Kishës Katolike për ndalimin e simboleve komuniste?×

Lajmi i fundit

The Telegraph: 'Epidemia' e fermave të kanabisit në MB, 100 shqiptarë janë dënuar me 300 vite burg në 3 muajt e fundit të 2023

The Telegraph: 'Epidemia' e fermave të kanabisit në MB, 100 shqiptarë janë dënuar me 300 vite burg në 3 muajt e fundit të 2023