POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Netflix paralajmëron fansat: Mos përfundofshi në spital prej meme-ve

Sandra Bullock në filim ''Bird Box'' dhe fëmijë të cilët e praktikojnë

SHBA- Gjigandi amerikan i shërbimit të argëtimit në internet, Netflix ka paralajmëruar fansat për sfidën e "Bird Box". Paralajmërimi ka ardhur me anë të një postimi në tëitter në formën e urimit në të cilën për sfidën thueht se

Nuk e dimë se si filloi, dhe e vlerësojmë dashurinë, por Vajza dhe Djali kanë vetëm një urim, dhe ai është, mos përfundofshi në spital për shkak të memeve.

"Bird Box" e cila është bërë virale kohët e fundit në mediat sociale. Sfida është frymëzuar nga filmi hit i Netflix me aktoren kryesore Sandra Bullock, e cila në film luan rolin e një nëne që ikën nga një forcë e keqe e cila këdo që e sheh e bën të kryejë vetëvrasje.

Ajo dhe fëmijët e saj lidhin sytë për të shpëtuar. I shumtë është numri i personave të cilët janë duke provuar sfidën e "Bird Box" sfidë në të cilën njerzit janë duke eksploruar botën rreth tyre me sy mbyllur, ku në të shumtën e rasteve shumë njerëz kanë qenë shumë pranë tragjikes,një grua gati duke djegur veten në një ngrohës, një foshnjë e cila përplaset me një mur,një i ri i cili drejton automjetin e tij me sy të mbyllur dhe shumë aksidente të tjera kanë shqetësuar Netfliksin.

a.k.
Komento