Nga ‘Mbretëresha Elizabeth II, Barack Obama, Johny Deep dhe Brad Pitt’, Ronela Hajati rrethohet nga VIP-at e Holliwoodit (Foto)

Nga ‘Mbretëresha Elizabeth II, Barack Obama, Johny Deep dhe Brad Pitt’, Ronela Hajati rrethohet nga VIP-at e Holliwoodit (Foto)

Këngëtarja shqiptare Ronela Hajati Ronela Hajati

Kush nuk do të donte që me një shëtitje të bërë në SHBA, të takonte të gjithë personazhet e famshëm të Holliwoodit?! Edhe sikur mos t’i pëlqesh fare, gjithmonë ekziston dëshira që të takosh nga afër këta njerëz që kanë mahnitur botën me talentet e tyre, si në aktrim, muzikë, apo çfarëdo tjetër.

Këtë gjë në njëfarë mënyre e ka realizuar këngëtarja shqiptare, Ronela Hajati. Ajo ndodhet në New York, prej disa ditësh, ku së bashku me një miken e saj kanë vizituar vendet më të bukura. Në disa postime në rrjetet sociale, pamë që Ronela kishte postuar foto me Mbretëreshën Elizabeth, Lady Diana, Johny Deep, Brad Pitt dhe një sërë personazhesh të tjerë të njohur.

Që të kuptohemi, jo me të vërtetit, por me statujat e tyre! Gjithsesi Ronela është parë shumë e emocionuar në rrjetet sociale.

Postime të bëra nga Ronela Hajati në Instastory 

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

'S'i bashkon raporti, por leku' PS dhe PD votojnë pro një page shpërblim për orët shtesë në Komisionin e TIMS

'S'i bashkon raporti, por leku' PS dhe PD votojnë pro një page shpërblim për orët shtesë në Komisionin e TIMS