Nga Sali Berisha tek Albin Kurti, figurat e politikës që ndiqte dhe bëri fotografi autori i krimit në Tiranë

Nga Sali Berisha tek Albin Kurti, figurat e politikës që ndiqte dhe bëri fotografi autori i krimit në Tiranë

Arsen (Hamza) Muskurti, autori i krimit në Tiranë, ku vrau vëllanë dhe kunatën ishte predikues i fesë islame, por ndiqte edhe politikën. Në disa fotografi të shpërndara prej vetë atij, shfaqet pranë Sali Berishës dhe Albin Kurtit.


Lajmi kryesor:

Biznesmeni vret me armë zjarri vëllanë dhe kunatën në qendër të Tiranës për fenë dhe pronën! Kapet nga RENEA pas disa orësh në arrati! I gjendet pistoleta (VIDEO)


Ora 19:02
Nga Sali Berisha tek Albin Kurti, figurat e politikës që ndiqte dhe bëri fotografi autori i krimit në Tiranë
 • /KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

   Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?  ×

  Lajmi i fundit

  Atentati me 3 të vrarë në Memaliaj, saga e krimeve që pasoi ekzekutimin e Aleksandër Sadikajt e Edmond Papës në 2022

  Atentati me 3 të vrarë në Memaliaj, saga e krimeve që pasoi ekzekutimin e Aleksandër Sadikajt e Edmond Papës në 2022