Nga shënjestra te lokali ku u zbraz kallashi dhe djegia e makinës/ Atentati që tronditi Vlorën në FOTO

Shqiptarja.com sjell në foto ngjarjen që ndodhi pasditen e sotme në Vlorë ku u plagosën Nikollaq Çepaj (Taullaraj) 36-vjeç në gjendje të rëndë dhe kunati i tij, Ronald Çepaj 27 vjeç.

 


Lajmi kryesor:

Sapo doli nga burgu! Plumb kokës shënjestrës në Vlorë, plagoset bashkë me kunatin, autorët djegin makinën me kallashin brenda


Ora 22:22
Nga shënjestra te lokali ku u zbraz kallashi dhe djegia e makinës/ Atentati që tronditi Vlorën në FOTO

Nikollaq Çepaj (Taullaraj

1 / 9

Nikollaq Çepaj (Taullaraj

2 / 9

Nikollaq Çepaj (Taullaraj

3 / 9

Kallashnikovi

4 / 9

Makina e djegur

5 / 9

Makina e djegur

6 / 9

Kallashnikovi

7 / 9

Makina e djegur

8 / 9

Vendi i ngjarjes

9 / 9
d.ba./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rritet gjoba për celularin dhe drejtimin e makinës në gjendje të dehur! A jeni dakord me ashpërsimin e Kodit Rrugor?