Nga shtatzënia e Kiarës tek raporti me Noizy-n, rrëfehet Luizi

Nga shtatzënia e Kiarës tek raporti me Noizy-n, rrëfehet Luizi

“Në Kuadër të Dashurisë” mbajti premierën e tij edhe në Kosovë një natë më parë. Në këtë mbrëmje morën pjesë sigurisht të gjithë aktorët e kastit, përfshirë edhe Luizin.

Ky i fundit në këtë dalje i është përgjigjur edhe disa pyetjeve, e sigurisht nuk mund të mungonte një për shtatzëninë e Kiarës, e cila po përflitet kaq shumë në rrejt, por çifti nuk e ka konfirmuar. 

A është Kiara shtatzënë?

“Jo, nuk e di nëse është shtatzënë.”

Do preferoje të bëheshe me vajzë apo djalë?

“Veç le të jetë shëndosh”.

Do marrësh pjesë në Festivalin e Këngës?

“Jo, nuk do marrë pjesë, nuk jam kurrkund, janë thjesht lajme ‘fake’, nuk jam as në festivalin shqiptar, asnjë gjë”.

Planet për këngë të reja?

“Po, do të publikoj një këngë me Getoar Selimin dhe një tjetër këngë me Flori Mumajesin.”

Ka pasur krisje në raport me Noizyn?

“Jo, s’ka pas lidhje, s’ka krisje”.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • anna: 28/10/2023 11:10

    ka e keni care koken shume me kete lesh kjaren.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Kuvendi miraton ndërtime strategjike në zonat e mbrojtura, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Rithemelimi akuza se policia ka dhunuar protestuesit, Balla: Kush ngre dorë mbi efektivët do përballet me ligjin! Policia ka bërë detyrën

Rithemelimi akuza se policia ka dhunuar protestuesit, Balla: Kush ngre dorë mbi efektivët do përballet me ligjin! Policia ka bërë detyrën