Nga trotuari në tregun e Lëvizshëm në Bulevardin e Ri! Sot gjyshja shet e sigurt dhe e qetë produktet e saja

Gjyshja që sot shet te tregu i Lëvizshëm në Bulevardin e Ri

TIRANË- E mbani mend historinë e kësaj gjyshes? Rasti i cili u bë viral pasi pretendohej se Policia Bashkiake i kishte derdhur karrocën, por në fakt ngjarja u zhvillua ndryshe. E moshuara e kishte derdhur vetë atë.

Ajo sot e ka lënë rrugën, e ka lënë trotuarin dhe shet produktet e saja në tregun e Lëvizshëm në Bulevardin e Ri, në kushte të qeta dhe të sigurta.

Ishin efektivët e Policisë Bashkiake, së bashku me punonjës të shërbimit social në Bashkinë e Tiranës, kanë shoqëruar të moshuarën, e cila vazhdonte të shiste në trotuar, për t’i tregtuar produktet e saj në tregun e Lëvizshëm në Bulevardin e Ri.

Fotot janë bërë në Tregun e Lëvizshëm i cili është vendosur në Bulevardin e Ri në Tiranë.

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që Basha e Berisha të garojnë me kandidatë të përbashkët në zgjedhjet e pjesshme vendore?×

Lajmi i fundit

John

Holanda do të lehtësojë kufizimet pavarësisht valës së re të infeksioneve