Ngjarja makabër në Gramsh/ Autori vrau vëllanë dhe gruan me sëpatë

Ngjarja makabër në Gramsh/ Autori vrau vëllanë dhe gruan me sëpatë

1674832603_sepate.jpg

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga ngjarja e rëndë në Gramsh. Mësohet se 75-vjeçari Xhevit Sinani ka vrarë gruan dhe vëllanë Shaqir Sinani me sëpatë.


Lajmi kryesor:

Krim në familje! 80-vjeçari vret me sëpatë gruan dhe vëllanë e tij në Gramsh! Arrestohet autori! Viktima, solist i grupit të fyejve (EMRAT)


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Tensionet në Kosovë, si e vlerësoni qëndrimin e ndërkombëtarëve?×

Lajmi i fundit

Plas debati në Repolitix, Azgan Haklaj përplaset me Arben Skënderin: Ti je legen, zagar! Ish-deputeti: Ti je legen vetë

Plas debati në Repolitix, Azgan Haklaj përplaset me Arben Skënderin: Ti je legen, zagar! Ish-deputeti: Ti je legen vetë