Ngjarje e rëndë në Tiranë, gardisti vret gruan (FOTO)

Shqiptarja.com publikon fotot e autorit të krimit në familje Alket Arapaj dhe bashkëshortes së tij e cila humbi jetën pasi u qëllua me armë nga burri i saj gardist. 44-vjeçari qëlloi gruan e tij në ambientet e apartamentit ku banonin në zonën e Alliasit në Tiranë.


Lajmi kryesor:

Krim në familje në Tiranë/ Gardisti vret gruan me armën e shërbimit: Më tradhtonte


Ora 10:54
Ngjarje e rëndë në Tiranë, gardisti vret gruan (FOTO)

Autori Alket Arapaj 44-vjeç dhe viktima bashkëshortja e tij Ervilma Seferaj 36-vjeçe

1 / 9

Pallati ku ndodhi ngjarja

2 / 9

Autori i vrasjes Alket Arapaj 44-vjeç

3 / 9

Policia te pallati ku ndodhi ngjarja

4 / 9

Pallati ku ndodhi ngjarja

5 / 9

Autori i vrasjes Alket Arapaj 44-vjeç

6 / 9

Pallati ku ndodhi ngjarja

7 / 9

Pallati ku ndodhi ngjarja

8 / 9

Policia te pallati ku ndodhi ngjarja

9 / 9
b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ku do të pushoni këtë verë?×

Lajmi i fundit

John

Qëlluan me 20 plumba biznesmenin, zbardhen emrat e 3 autorëve! 2 prej tyre vëllezër