Dëborë dhe akull në rrugën e Kombit, makina del nga rruga, shpëton mrekullisht familja (Video)

Reshjet e dëborës kanë nisur edhe në rrugën e Kombit, ku për pasojë ka dhe prezencë akulli dhe ngrica.

Si pasojë një makinë ka dalë nga rruga afër traut duke shkaktuar dëme të mëdha materiale të mjetit.

Në këtë automjet po udhëtonin tre anëtarë të një familjeje, por fatmirësisht nuk raportohet për lëndime në njerëz.

Siç duket nga pamjet e siguruara nga gazetari i Report Tv Elvis Hila makina ka dalë nga rruga dhe është përplasur me bankinën anësore.


Lajmi kryesor:

Rikthehet moti i keq/ Dëborë në Shkodër, Dibër e Fushë-Arrëz! Pezullohen lundrimet në Durrës e Lezhë! Përmbytje në Vlorë


B.K/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A po jep rezultate lufta e SPAK ndaj grupeve kriminale?×

Lajmi i fundit

Shpërthim me tritol në banesën e 50-vjeçarit në Fushë-Krujë (EMRI)

Shpërthim me tritol në banesën e 50-vjeçarit në Fushë-Krujë (EMRI)