Ngujoi dhe dhunoi gruan dhe fëmijët prej 6 vitesh, Report Tv siguron foton e radikalistit ekstrem në Tiranë

Ngujoi dhe dhunoi gruan dhe fëmijët prej 6 vitesh, Report Tv siguron foton e radikalistit ekstrem në Tiranë

1667738690_gjergjlaci.jpg

Report Tv ka siguruar foton e ekstremistit mysliman Gjergj Laça i cili ngujoi dhe dhunoi barbarisht fëmijet dhe gruan e tij në Tiranë në lagjen 5 maji. 


Lajmi kryesor:

Tiranë/ Ngujoi dhe rrahu për 6 vite gruan dhe fëmijët, arrestohet ekstremisti fetar! Fqinjët: Ishte i frikshëm, dilte nga banesa vetëm për t'u falur (VIDEO)


G.MO/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që ndërkombëtarët të ushtrojnë më shumë presion ndaj Serbisë?×

Lajmi i fundit

Tronditëse në Argjentinë, tifozja vritet me gurë përpara ndeshjes derbi

Tronditëse në Argjentinë, tifozja vritet me gurë përpara ndeshjes derbi