Nis marshimi paqësor i disa qytetarëve nga Kryeministria te banesa e Klodjan Rashës (VIDEO)

Disa qytetarë në orën 22:30 kanë nisur një marshim paqësor nga Kryeministria deri te banesa e të viktimës Klodjan Rasha. Marshimi ka nisur pikërisht gjatë orës policore gjatë të cilës u vra dhe i riu.


Lajmi kryesor:

Mbi 4 orë protestë te Ministria e Brendshme e Kryeministria! U vihet flaka pemëve të Krishtlindjeve, sulmohen institucionet dhe shkatërrohen zbukurimet! Disa qytetarë marshim paqësor gjatë orës policore


I.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Vlerësimi që ju keni për punonjësit e Policisë së Shtetit është?×

Lajmi i fundit

John

Po, Rama është lideri Ballkanit