Nis mbledhja e Kryesisë së PD për shqyrtimin e kandidaturave për kryetarin e ri! Basha nuk merr pjesë

Nis mbledhja e Kryesisë së PD për shqyrtimin e kandidaturave për kryetarin e ri! Basha nuk merr pjesë

Ka nisur mbledhja e Kryesisë së Partisë Demokratike për shqyrtimin dhe më pas miratimin e kandidatëve për kryetar të PD-së. Në mbledhjen e Kryesisë mungon kreu demokrat, Lulzim Basha. Mësohet se Basha nuk ka marrë pjesë në mbledhje për të mos ndikuar në vendimarrje.


Lajmi kryesor:

Debate në kryesinë e PD-së, miratohen 4 kandidatatët për kryetarin e ri! Në garë përballë Bashës, Kadilli, Shehaj dhe Harxhi! Skualifikohen 5 të tjerë, anëtarja e grupit 'Për PD': Akt i rëndë


  • Sondazhi i ditës:

    Hetime për korrupsion dhe pastrim parash për Gërdecin, do bëhet drejtësi?×

Lajmi i fundit

Kompozitori Sokol Marsi surprizohet nga djali e bashkëshortja në 'Esencë’: Jam krenare për atë që kemi arritur

Kompozitori Sokol Marsi surprizohet nga djali e bashkëshortja në 'Esencë’: Jam krenare për atë që kemi arritur