Nis së shpejti ‘Big Brother Vip 2’, merr fund ‘dilema’ e shumëpërfolur! Ja kush do ta prezantojë spektaklin e famshëm

Nis së shpejti ‘Big Brother Vip 2’, merr fund ‘dilema’ e shumëpërfolur! Ja kush do ta prezantojë spektaklin e famshëm

Bora Zemani dhe Arbana Osmani

Spektakli i Big Brother Vip Albania 2 duket se do të nisë më shpejt sesa e prisnim. Lajmin e bëri të ditur vetë produksioni i ‘Top Channel’ ku ka publikuar spotin me njoftimin e nisjes së programit së shpejti.

Ashtu sikurse edhe në vitin e kaluar, edhe ky edicion duket se do i besohet moderatores së njohur, Arbana Osmani.

“Big Brother Vip Albania, së shpejti me Arbana Osmanin”, thuhet në fund të spotit.

Vitin e kaluar Big Brother Vip Albania nisi në muajin Tetor të vitit të kaluar duke u bërë një nga emisionet më të ndjekur të vitit të kaluar. Së fundmi ka pasur shumë zëra se në prezantimin e këtij ‘reality show’ do të ishte moderatorja e njohur, Bora Zemani, por mesa duket vetë produksioni vendosi të ‘shpëtojë’ njerëzit nga thashethemet e shumta.

 

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Edmond: 27/10/2022 11:08

  Lajm i madh Lamtumir fukarallik , aty e kemi mendjen mezor po presim .

  Përgjigju
  • Bob: 28/10/2022 04:22

   Keta kane rreshqitur more,njerezit po vuajne nga semundjet,dhe uria kurse keta e kane mendjen te big brother,

 • Sondazhi i ditës:

  Shqipëria luan ndaj Kroacisë sfida e dytë në Euro 2024, kush fiton?



×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ 'Gjelat këndojnë' në Dusseldorf, Franca fiton 0-1 me vuajtje ndaj Austrisë! Vendos një autogol

Euro 2024/ 'Gjelat këndojnë' në Dusseldorf, Franca fiton 0-1 me vuajtje ndaj Austrisë! Vendos një autogol