Nis seanca plenare! Në interpelancë Ministri Sandër Lleshaj mbi rezultatet e luftës ndaj trafikut të drogës, vrasjeve e grabitjeve

Nis seanca plenare! Në interpelancë Ministri Sandër Lleshaj i thirrur nga një grup deputetësh opozitarë.

Interpelanca është thirrur mbi rezultatet të luftës ndaj trafikut të narkotikëve dhe vrasjeve e grabitjeve.


Lajmi kryesor:

Sot Kuvend/ Votohet me 84 vota buxheti 2021, Rama: Do të dyfishojmë ndihmën ekonomike gjatë pandemisë! Mos merrni ilaçe pa recetë! Paguam kaparin për të marrë vaksinën anti-COVID


E.M./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Varianti afrikan mbërrin në Europë, a duhen ashpërsuar masat anti-Covid edhe në vendin tonë?×

Lajmi i fundit

John

Çfarë është kultura?