Nishani mesazh Bashës? Publikon videon e politikanit në Rumani që e hedhin në koshin e plehrave: Së shpejti këto skena do t'i shohim dhe qyteteve të Shqipërisë

Nishani mesazh Bashës? Publikon videon e politikanit në Rumani që e hedhin në koshin e plehrave: Së shpejti këto skena do t'i shohim dhe qyteteve të Shqipërisë

Momentit ku protestuesit në Rumani hedhin në koshin e mbeturinave një politikan

Ish-Presidenti Bujar Nishani, i cili ka dalë hapur në mbështetje të Sali Berishës, ka rikujtuar sot në Facebook videon e momentit ku protestuesit në Rumani, disa vite më parë, hedhin në koshin e mbeturinave një politikan që e akuzonin si të korruptuar.

Krahas videos, Nishani shkruan se këto skena do t'i shohim edhe qyteteve të Shqipërisë dhe se shqiptarë do të hedhin në kosh 'simbolet e tradhtisë'.

"Besoj se së shpejti këto skena do ti shohim dhe qyteteve të Shqipërisë. Shqiptarët do ti hedhin në koshin e plehrave simbolet e hajnisë dhe tradhtisë", shkruan ai.

Nishani, mbështetës i Berishës, nuk i ka kursyer akuzat ndaj Bashës, megjithatë nuk është e qartë nëse ky mesazh në Facebook ishte një paralajmërim për kryedemokratin.

Nishani u deklarua kundër Bashës që para zgjedhjeve të 25 prillit, ndërsa më pas u bë edhe pjesë e “Grupit për PD-në”, duke kërkuar largimin e kryedemokratit nga drejtimi i PD.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Ledi: 14/01/2022 15:23

  Nishan gjuha jote ka kohe qe thyn eshtra.Ne plehra ka kohe qe shqiptaret te ken hedh ty si ish noter dhe jo Lulin qe vet e zgjodhet kryetar

  Përgjigju
 • Liku: 14/01/2022 15:13

  Ke harruar ti tregosh causheskun qe e terhoqen zvarre qe vodhi popullin rumun

  Përgjigju
  • Djsnsj: 14/01/2022 17:39

   Sakte

 • Shiptari: 14/01/2022 14:48

  I more pronat e gruas more rraketik.. Je i kapur more kelysh e tani po i bon sherbimet e fundit kufomes politike.. leqe kush te pjerdh ty se nje cop ushtarak qe te moren nga hici ( benzina me kg as me pompe jo)

  Përgjigju
 • XXX: 14/01/2022 12:20

  Ti je i pari qe do hedhur ne plera Bujar Nishani.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  A duhet të zhvillohen zgjedhje të reja në komunat në veri të Kosovës?×

Lajmi i fundit

Sinjale largimi, Orges Shehi pas humbjes në finale: I dërrmuar për ta nisur nga e para

Sinjale largimi, Orges Shehi pas humbjes në finale: I dërrmuar për ta nisur nga e para