Nisin kualifikueset për Shqipërinë, kundër Andorës nuk falet hapi fals

1- Ka nisur në Andora ndeshjes kualifikuese e Botërorit për Kombëtaren, e cila kërkon me patjetër tre pikët.


Lajmi kryesor:

E plotë/ 36 gjobat e reja për shkeljen e Kodit Rrugor! Mund të gjobiteni deri në 500 USD dhe riktheni në autoshkollë për veprime që nuk janë ndëshkuar deri sot


Ne.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rishfaqen nostalgjikët e diktatorit, a duhet bërë dekomunistizimi i shoqërisë shqiptare?×

Lajmi i fundit

John

Rep-pop/ Muzikë, sfida dhe kërcim! Çfarë kanë postuar Vip-at në Tik Tok?