Nisma e veçantë e Tifozave Kuq e Zi: Çdo shtëpi, një flamur

Nisma e veçantë e Tifozave Kuq e Zi: Çdo shtëpi, një flamur

Foto ilustruese

Ultrasit e Kombëtares, Tifozat Kuq e Zi kanë ndërmarrë një nismë të veçantë. Në prag të Euro 2024, TKZ bëjnë thirrje që të gjithë të kenë një flamur kuqezi në ambientet e shtëpisë apo punës. "Çdo shtëpi, një Flamur", kjo është nisma e re kuqezi.

'Çdo shtëpi, një Flamur! Përkrahe Kombëtaren në EURO 2024, duke stolisur shtëpinë, aprartamentin, ballkonin, veturat, duke u veshur e duke i dhënë mbështetjen maksimale përfaqësimit të shqiptarëve në këtë ngjarje të madhe sportive.

Vendos një Flamur, si identitet, si shenjë përfaqësuese e përbashkuese, për të treguar dashurinë e madhe për Kombëtaren, për emocionet që na ka dhënë e na jep, si dhe për të lartësuar e nderuar emrin e madh e të shenjtë Shqipni.

Dikush nga stadiumi, e miliona nga televizioni, të nisim një fushatë mbështetësë duke e ngrohur atmosferën në prag të fillimit të EURO 2024. Forca Shqipëri", shkruajnë TKZ.

S.DH/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

'Minuta 0' në Report Tv, fillon emisioni i Euro 2024

'Minuta 0' në Report Tv, fillon emisioni i Euro 2024