Një ditë pas lindjes, Kiara Tito publikon foto bashkë me të bijën

Një ditë pas lindjes, Kiara Tito publikon foto bashkë me të bijën

Një ditë pas lindjes së vajzës së saj të parë, Kiara Tito ka postuar foto nga dhoma e spitalit.

Ajo shihet e qeshur dhe e lumtur teksa pranë saj ka të voglën, që mban emrin Luna Mari.

“Mos u shqetësoni mama, do të bëhet më mirë”, ka shkruar ajo bashkangjitur fotos.

Kiara Tito

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Barazimi me Kroacinë, mendoni se Kombëtarja kalon grupet e Euro 2024×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Sllovenia e pafat, Serbia e barazon 1-1 në aksionin e fundit

Euro 2024/ Sllovenia e pafat, Serbia e barazon 1-1 në aksionin e fundit