Një grup militantësh të opozitës mblidhen në Vlorë për të protestuar kundër Ramës

Kryeministri Rama është pritur me protesta nga militantët e PD në Vlorë. Ata kanë dalë në rrugë dhe me flamuj në duar kanë bërë thirrje 'Rama ik'.

Nga ana tjetër në sheshin e Lungomares në qytetin e Vlorës janë mbledhur rreth 10 000 mbështetës të Partisë Socialiste për të pritur kryeministrin në takimin përmbyllës të fushatës elektorale.


Lajmi kryesor:

Mbyllet fushata elektorale me 20 mijë vlonjatë në shesh, Rama: Rezultati dihet, 61 me 0 (VIDEO)


/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Varianti afrikan mbërrin në Europë, a duhen ashpërsuar masat anti-Covid edhe në vendin tonë?×

Lajmi i fundit

John

Çfarë është kultura?