Krijesa e çuditshme filmohet duke notuar në ujërat e Vietnamit (VIDEO)

Një grup zhytësish kanë parë një krijesë të çudishme në ujërat e Phu Quy në Vietnam.

Krijesa po notonte në sipërfaqe të ujit dhe kishte formë shumë të çuditshme.

Mediat e huaja shkruajnë se grupi po lëvizte me varkë dhe e kanë filmuar krijesën, që akoma nuk është zbuluar se çfarë është.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

 Memaliaj/ Jeta në skamje e nënës me dy fëmijë të vegjël. Elmaja kërkon ndihmë: Jemi pa shtëpi e pa bukë, lypim në rrugë!

Memaliaj/ Jeta në skamje e nënës me dy fëmijë të vegjël. Elmaja kërkon ndihmë: Jemi pa shtëpi e pa bukë, lypim në rrugë!