Një qytetar vendos lule dhe ndez qirinj në vendin ku u vra Pjerin Xhuvani

 

Një person ka shkuar në vendin ku u vra Pjerin Xhuvani në Elbasan, ku ka vendosur lule e ka ndezur qirinj1619091151_1619091076tttttyyyyy.jpg


Lajmi kryesor:

Vrasja e Pjerin Xhuvani, ish-polici në 'strukturën e armatosur të PD' Pavlo Vuksani del nga Trauma, shoqërohet në Komisariatin e Elbasanit! 25 të shoqëruar, lë spitalin edhe policja e plagosur


Be.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ju duket efikase goditja e korrupsionit nga SPAK edhe në nivelet më të larta të zyrtarëve?×

Lajmi i fundit

John

13 vjet padrejtësi/ Gjyqtarët, prokurorët dhe manovrat që shpëtuan Fatmir Mediun për Gërdecin, nga grupi ‘famëkeq’ i Gjykatës së Lartë tek Llalla, roli kyç i Berishës