Një tjetër ish-konkurrent i famshëm pritet të rikthehet në “Për’puthen”

Një tjetër ish-konkurrent i famshëm pritet të rikthehet në “Për’puthen”

Të gjithë kemi menduar se rrugëtimi i konkurrentëve të Për’puthen 2 u mbyll, por mesa duket programi vendosur të shkelë një nga rregullat kryesore.

Supozohet se ish-konkurrentët e vjetër që kanë mbyllur garën e tyre dhe nuk lejohet të marrin pjesë përsëri, por ky rregull duket se nuk vlen më.

Pas konfirmimit të Ana Lleshit, si konkurrente zyrtare e cila pritet të hyjë , Atdhe Xharavina është ai i cili ka ngritur dyshime se mund të marrë pjesë përsëri.

Ai postoi një foto në InstaStory nga studioja e “Për’puthen Prime”.

Në një pyetësor me fansat para disa kohësh Atdheu u përgjigj se nuk është se nuk e ka menduar të rikthehet, pavarësisht se mendon se do nuk do dukej mirë edhe do dukej se po e bënte vetëm për famë.

 

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Beteja në PD për anëtarët e KZAZ, cilën listë duhet të regjistrojë KQZ?×

Lajmi i fundit

Kur ideologjia serbe, krijonte imazhin e shqiptarit armik! ‘Për Bogdanoviçin, shqiptarët ishin vegla në duart e turqve, për Samarxhiçin, ishin vegla të Selisë së Shenjtë’

Kur ideologjia serbe, krijonte imazhin e shqiptarit armik! ‘Për Bogdanoviçin, shqiptarët ishin vegla në duart e turqve, për Samarxhiçin, ishin vegla të Selisë së Shenjtë’