‘Vajzat më duan për lekë’ Atdhe Xharavina e thotë troç: Po, ky është realiteti

‘Vajzat më duan për lekë’ Atdhe Xharavina e thotë troç: Po, ky është realiteti

Atdhe Xharavina

Ish- konkurrenti i “Për’puthen”, Atdhe Xharavina ka habitur me deklaratën e tij ku thuhet se pjesa më e madhe e vajzave të interesuara për të, në fakt realisht kanë më tepër për ‘xhepin’ e tij.

I ftuar në “Ftesë në 5”, Atdheu tha se dashuria e partneres nuk do të jetë kurrë njësoj si ajo e nënës dhe theksoi se nëse ato do të gjejnë më mirë, largohen menjëherë.

Ish-konkurrenti u shpreh se ishte i ndërgjegjshëm që vajzat e duan për para dhe e cilësoi si diçka të dhimbshme por të vërtetë,

“Unë jam i mendimit që si partnerja si gruaja nuk është e njëjta dashuri, sepse nësë gjejnë më mirë do të ikin, mami nuk ikën kurrë.  Në jetën e përditshme kjo gjë ndodhë sidomoa në ditët e sotme.

 Shumicat qëndrojnë sepse jam mirë, kjo është shumë e vërtetë. E dhimbshme sepse është realitet.”- u shpreh ai.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • sana: 07/10/2022 10:34

    mami eshte me e mira ne bote

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Beteja në PD për anëtarët e KZAZ, cilën listë duhet të regjistrojë KQZ?×

Lajmi i fundit

Kur ideologjia serbe, krijonte imazhin e shqiptarit armik! ‘Për Bogdanoviçin, shqiptarët ishin vegla në duart e turqve, për Samarxhiçin, ishin vegla të Selisë së Shenjtë’

Kur ideologjia serbe, krijonte imazhin e shqiptarit armik! ‘Për Bogdanoviçin, shqiptarët ishin vegla në duart e turqve, për Samarxhiçin, ishin vegla të Selisë së Shenjtë’