Një valixhe në një kompleks pallatesh te ‘Rruga e Kavajës’ vë në lëvizje policinë! Rezulton e mbushur me rroba (VIDEO)

Një valixhe ngjyrë kafe është gjetur mes një kompleks pallatesh te ‘Rruga e Kavajës’ në Tiranë. Policia menjëherë shkoi në vendngjarje për të sqaruar situatën. Por pas verifikimeve rezultoi se valixhja ishte e mbushur me rroba. 

"Në vijim të informacionit paraprak për një valixhe që u konstatua në Rrugën e Kavajës, ju informojmë se: Në vendin ku u konstatua valixhja shkoi njësia antieksploziv e RENEA-s, e cila bëri shpërthim të kontrolluar të valixhes, brenda së cilës rezultoi se kishte veshje", njoftoi policia.

K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Vizita e Presidentit Begaj në Kosovë, si i vlerësoni mesazhet dhe takimet që zhvilloi?×

Lajmi i fundit

VIDEO / '1.5 milionë metra katrorë…', si gënjyen Berisha e Meta me akuzat për projektin e Portit të Durrësit

VIDEO / '1.5 milionë metra katrorë…', si gënjyen Berisha e Meta me akuzat për projektin e Portit të Durrësit