Njihuni me parashikimin e motit për sot

Njihuni me parashikimin e motit për sot

Moti në vendin tonë do të jetë me kthjellime dhe vranësira mestarë përgjatë pasdites.

Temperaturat minimale do të jenë të ulëta 5-13 gradë në veri në mëngjes.

Gjatë ditës temperaturat maksimale parashikohen 18-21 gradë C në veri deri në 23-25 gradë C në zonat ulta dhe në bregdet.

Era do të jetë më drejtim Veri-Lindje me shpejtësi 15 m/sek dhe dallgëzim të forcës 4 ballë në det të hapur.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A ju duket e drejtë kërkesa e pedagogëve për rritjen e pagës?×

Lajmi i fundit

200 mësues në Belsh nuk marrin pagesën e transportit prej 3 muajsh: Vijmë nga Elbasani, Drejtoria Arsimore të japë zgjidhje

200 mësues në Belsh nuk marrin pagesën e transportit prej 3 muajsh: Vijmë nga Elbasani, Drejtoria Arsimore të japë zgjidhje