Njihuni me vilën luksoze të Blendi Fevziut, pamje nga ambientet e shtëpisë

Njihuni me vilën luksoze të Blendi Fevziut, pamje nga ambientet e shtëpisë

Blendi Fevziu

Blendi Fevziu ka zgjedhur që fundjavën ta kalojë në vilën e tij luksoze.

Në Instastory ai na prezanton me disa nga ambientet e shtëpisë.

Pishina, gjelbërim dhe në shoqërinë e familjes, e ku ka më mirë se kaq për të kaluar një ditë me temperatura të larta.

1/3
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Ehuuu: 28/05/2018 19:14

  Sa e hap gojen kur noton, mos harro sales nuk ja kalon dot

  Përgjigju
 • Louis de Funès: 28/05/2018 16:51

  Prap Fantomas i biresuar ngelet

  Përgjigju
 • Ben Tironci: 28/05/2018 16:25

  Futet ne librin e k.. c**e.

  Përgjigju
 • Ai..KLAN TV.: 28/05/2018 15:53

  Lepiresit e b**s ecin gjithmon perpara..kjo shpjegon pse ka kaq shume njerez qe ju pelqejn lepirjet,dhe po aq shume te tjere si Fevzo qe lepin mire te gjithe

  Përgjigju
 • Qoqja: 28/05/2018 15:08

  Po ne fakt ky asht lideri i partis Demokratike .Simbas pamjeve luksoze qenka shperblyer shum mire nga REPUPLIKA E PAVARUR E LAZARATIT .

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Ilir Meta sulmon kreun e SPAK, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Meta i përgjigjet KLP: Thuajini Dumanit të mos bëjë politikë! I dha mesazh Ahmetajt që të mbyllë gojën

Meta i përgjigjet KLP: Thuajini Dumanit të mos bëjë politikë! I dha mesazh Ahmetajt që të mbyllë gojën