Noizy shpërndan lajmin e Report Tv për dy faqet 'Lolita' dhe 'JOQ' dhe denoncon: Ja fytyra e shpifësve, normal që jeni negativa

Noizy shpërndan lajmin e Report Tv për dy faqet 'Lolita' dhe 'JOQ' dhe denoncon: Ja fytyra e shpifësve, normal që jeni negativa

1675149515_800062f00797d954f.png

Kryebashkiaku Erion Veliaj denoncoi sot me emra dy faqe online të cilat, kohët e fundit u kishin vendosur gjobë kompanive që drejtojnë linjat e autobusëve në Tiranë.

Veliaj tha se Erland Dalliu dhe 'Anisa e Vithkuqit' emri i vërtetë i së cilës është Anisa Caka, janë pronarët te portalet ''JOQ'' dhe ''Lolita'' dhe ata gjobisin pronarët të autobusëve të kryeqytetit.

Në lidhje me këtë lajm të publikuar nga Report Tv ka reaguar edhe reperi i njohur Noizy, i cili siç duket është sulmuar nga këto dy faqe.

‘Normal që jeni negativa dukeni’- shkruan Noizy.

Në një postim tjetër shkruan: Ja çdo të thotë të bëheni publik. Jo të nxirrni tjetër dhe mos dilni dhe pak ju por pse jeni me nerva në foto se kuptoj.

 


Lajmi kryesor:

FOTOT/ Kush janë pronarët e faqeve ‘Jeta Osh Qef’ e Lolita! Veliaj: Erland Dalliu dhe Anisa Caka gjoba autobusëve të Tiranës, do të paditen në prokurori


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    EURO 2024/ Fillojnë ndeshjet e fundit, a mendoni se Shqipëria kalon grupin?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Një ditë para ndeshjes, tifozët e Kombëtares nisin vallen në Dusseldorf! Stadiumi kundër Spanjës 'pikturohet' kuqezi

VIDEO/ Një ditë para ndeshjes, tifozët e Kombëtares nisin vallen në Dusseldorf! Stadiumi kundër Spanjës 'pikturohet' kuqezi