Nora Istrefi sjell në jetë vajzën
 e saj të parë ja si e quan

Nora Istrefi sjell në jetë vajzën<br /> e saj të parë ja si e quan
Këngëtarja Nora Istrefi ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë që është një vajzë dhe tashmë ajo i ka gjetur edhe emrin. Telegrafi shkruan se ende menaxheri i këngëtares Nora Istrefi nuk e ka konfirmuar ardhjen në jetë të vajzës së Norës por të afërm të këngëtares dhe të bashkëshortit të saj e kanë konfirmuar këtë.
 
Nora e ka lindur vajzën e saj në Shkup pranë familjes së Robertit dhe të familjarëve të saj ndërsa të njëtat burime kanë konfirmuar se tashmë vajza e Nora Istrefit do të quhet Rene.
 
Mediat po asht kanë shkruar se vetëm pak ditë para lindjes, Nora kishte menduar dy emra për vajzën e saj të cilët ishin Chloe dhe Rene, e mesa duket çifti simpatik ka zgjedhur që vogëlushes t’ia vendosë emrin Rene.

Redaksia online
(f.m/shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

Financimi rus/ Ligjet që shkeli Kryemadhi, çfarë rrezikon nga mosdeklarimi i llogarive bankare jashtë vendit

Financimi rus/ Ligjet që shkeli Kryemadhi, çfarë rrezikon nga mosdeklarimi i llogarive bankare jashtë vendit