'Nuk besova te dashuria juaj', ish-banori i Big Brother i kërkon falje publike Luizit dhe Kiarës

'Nuk besova te dashuria juaj', ish-banori i Big Brother i kërkon falje publike Luizit dhe Kiarës

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli

Ish-banori i “Big Brother”, Jetmir Salaj i ka kërkuar falje publike çiftit Luiz Ejlli dhe Kiara Tito.

Jetmiri ka qenë një ndër banorët e Big Briother Vip që e ka kundërshtuar lidhjen e çiftit, duke thënë se nuk është e vërtetë dashuria e tyre, ndërsa për moderatoren ka thënë se Kiara është me Luizin për interes.

Këto deklarata Jetmiri i ka bërë bashkë me ish-banorin Anaid Kaloti. Duket se këto mendime me kohën i kanë ndryshuar Jetmirit, i cili përmes një Instastory i ka kërkuar falje çiftit.

“Së pari, duhet të kërkoj falje që nuk kam besuar te dashuria juaj. E dyta: uroj më të mirën për ardhmërinë tuaj.” – është shprehur ai.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Basha akuzon se ka aleancë PS-Rithemelimi kundër SPAK, e besoni?×

Lajmi i fundit

Pas sulmit me 300 dronë e raketa Irani vijon kërcënimet drejt Izraelit, kërcënon dhe SHBA! Ja çfarë dimë deri tani

Pas sulmit me 300 dronë e raketa Irani vijon kërcënimet drejt Izraelit, kërcënon dhe SHBA! Ja çfarë dimë deri tani