‘Nuk do e harroj kurrë atë ditë’, Dua Lipa uron pavarësinë e Kosovës: Krenare për ty

Këngëtarja Dua Lipa

Këngëtarja e famshme me origjinë kosovare, Dua Lipa përmes një postimi në rrjetin e saj social Instagram ka uruar Kosovën për ditën e saj të Pavarësisë. 

Ajo shkruan se nuk do të harroj kurrë momentin e shpalljes së pavarësisë, të dridhurat dhe energjinë e qytetit atë ditë, pasi ajo e ka ndjekur nga televizori kur jetonte në Prishtinë.

Dua shtoi se është shumë krenare për Kosovën dhe arritjet e saj dhe mezi pret të shohi si do të zhvillohet ajo në të ardhmen.

 


Lajmi kryesor:

13 vite shtet i pavarur, sot feston Kosova! ‘New Born’ mbulohet me shenja duarsh me ngjyrën e ushtrisë: E prumë paqen bashkë (VIDEO)


J.GJ./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Çfarë mendoni se do të krijojë situata në PD me mbledhjen e dy Kuvendeve?×

Lajmi i fundit

John

Efektivë policie përdorues droge, Report Tv mëson rezultatet e para të testeve! Do të përjashtohen nga uniformat blu! Sigurohet sasia e parë e testeve edhe për shoferët