'Nuk e dua më motrën tënde, do ndahem', i riu plagos me thikë kunatin në Durrës

'Nuk e dua më motrën tënde, do ndahem', i riu plagos me thikë kunatin në Durrës

Foto ilustruese

Një person ka mbetur i plagosur me thikë ditën e sotme në Durrës, pas një konflikti me kunatin e tij. Bëhet me dije se Festim Hoxha goditi me thikë Spiro Toli, pasi ky i fundit, pak ditë më parë, i çoi motrën te shtëpia e prindërve, duke thënë se nuk e donte më dhe kërkonte divorcin.

Hoxha nuk ka pranuar ndarjen dhe arsyen e kunatit dhe gjatë debateve të cilat kanë qenë të vazhdueshme, në gjaknxehtësi e ka plagosur.

Hoxha u arratis menjëherë pas ngjarjes, ndërsa Toli ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Hetime për korrupsion dhe pastrim parash për Gërdecin, do bëhet drejtësi?×

Lajmi i fundit

Kiara i flet Keisit për Luizin: Eshtë shumë i dashur, ka nxjerrë një  version të mirë timin

Kiara i flet Keisit për Luizin: Eshtë shumë i dashur, ka nxjerrë një version të mirë timin