'Nuk është budalla ai', debat i ashpër mes Sarës dhe Ilnisës: S’ke turp! Bardhi: Hedh gurin fsheh dorën

'Nuk është budalla ai', debat i ashpër mes Sarës dhe Ilnisës: S’ke turp! Bardhi: Hedh gurin fsheh dorën

Deklarata e Sarës së Ilnisa do të ishte e para që do të kryente marrëdhënie seksuale në shtëpinë e Big Brother VIP, ka nxitur debate të ashpra.

Banoret debatuan ashpër me njëra-tjetrën, përfshirë edhe për veprimin e Sarës, ku i hodhi Ilnisës rrobat në pishinë.

Sara: Pusho moj ki respekt. Nuk është budalla ai. S’ke turp (I drejtohet Ilnisës).

Bardhi: Luanesha e shtëpisë e thotë fjalën dhe fsheh dorën. Sara më pyeti a t’ia hedh rrobat apo jo, po i thash. Ilnisa ka thënë ka kërcyer me të gjithë rruzullin.

Ilnisa: Kjo mënyra e interpretimit, me dashje ose jo, ka ekzagjerime.

Rike: Të kam bërë nderë që të kam larë rrobat. Çfarë s’na ka thënë.

Ilnisa: Ishim jashtë dhe erdhi si lace dhe i tha Bardhit a do ta çosh muhabetin deri në fund apo jo.

Sara: Gënjeshtare, je gënjeshtare. Nuk e kam thënë kështu.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Raxh Kapuri: 25/02/2024 19:36

    Eshtë e turpshme çfar prodhon ky Big Brother! Produksioni po ‘sulmon armiqtë’ e Ilnisës,e cila është intrigantja dhe njeriu më i pamoralshëm në atë shtëpi që e bën më banale se ç’duhet! Në programin e radhës së të Shtunës,ishte një moment ku Sara u gjykua keq nga Ledioni dhe më pas opinionistët duke mbajtur hapur krahun e Ilnisas,pse Sara i kishte hedhur rrobat në pishinë,kur kjo ishte thjesht nje veprim pasoje ( por i pademshem gjthsesi) me atë që Ilnisa e kishte sulmuar Sarën duke e prekur në moral dhe karakter,me një gjuhë kur*ash,por që produksioni as nuk u ndal tek veprimi i saj i pahijshëm e monstruoz për një femër,por u mor me garniturën. Si për t’a mbyllur,produksioni nxorri nga hiçi një zarf të zinj,ku çoi në nominim disa nga banorët,ndermjet tyre dhe Saren,sepse ata sipas tyre paskërshin përdorur një gjuhë aspak te hijshme ne rrethana te caktuara. Çudia e madhe ishte se në atë listë nuk ishte Ilnisa ,që e ka gojën ha*e dhe i mban era m*t sa herë që flet dhe që s’ka lene njeri pa ofenduar me atë zhargon të pisët rruge qe ajo perdor gjith kohës,por qe produksioni nuk e sheh,kur ne te gjithe e shohim dhe jam i bindur se votat e saj nuk jane te publikut por te produksionit,i cili ka kohe qe punon ne kete .menyre,përdor votat e publikut per te fituar parà dhe se kush do dal nga shpia vendos vetë. Produksioni ‘nuk dëgjoi’ as ate qe opinionistet per të ‘ballancuar’ kritiken ndaj tyre nga Sara,i thane Ilnisës ,”se ti vetem shan nga mengjezi deri ne darke”,duke e nxjerr ‘bllof’ ne fakt produksionin. Si për t’i vënë ‘vulën’ produksioni ia jep Bardhit të lexojë nominimin e Sarës. Shumë qesharak kur vet produksioni përfshihet në lojë dhe nuk është korrekt me gjithë situatat që ndodhin aty brenda,duke bërë moral për moralin nëpërmjet bulizimit ,duke shfrytëzuar kështu mjetet që ka në dorë,mbi të gjitha përdorimin e mikrofonit.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet Rama të pranojë një qeveri teknike siç pretendon Sali Berisha?×

Lajmi i fundit

Shembet skela 60 metra e lartë në Zvicër, 4 punëtorë të vdekur, 8 të plagosur! Mes viktimave 1 shqiptar e 2 portugezë

Shembet skela 60 metra e lartë në Zvicër, 4 punëtorë të vdekur, 8 të plagosur! Mes viktimave 1 shqiptar e 2 portugezë