Edhe më parë i prangosur për ‘kumar’, kush është 27-vjeçari që ra sërish në pranga sot

Edhe më parë i prangosur për ‘kumar’, kush është 27-vjeçari që ra sërish në pranga sot

Gramoz Murataj dhe disa prej të arrestuarëve

Emrah Rizavi, 27-vjeç, i cili ra sot në prangat e bluve të kryeqytetit si përfshirë në organizimin e  paligjshëm të lojërave të fatit ka qenë dhe më  parë i arrestuar për të njëjtën vepër penale.

27-vjeçari u arrestua rreth 3 vite më parë në kuadër të operacionit “Fati i Lojërave” ku u arrestuan 87 persona, mes tyre edhe Gramoz Muratajn i njohur si bosi i basteve dhe Elvis Mulajn, vëllai i ish shefes së Komisionit të Posaçëm të Apelimit, Natasha Mulajt.


Lajmi kryesor:

Kishin organizuar lojëra të paligjshme fati në Tiranë, 5 persona në pranga! Sekuestrohen më shumë se 900 mijë lekë dhe 7 kompjuterë


S.C/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet Kurti të largojë kryetarët shqiptarë nga zyrat në veri të Kosovës?×

Lajmi i fundit

Tensionet në veri të Kosovës, Borrell zbardh tre kërkesat për Kurtin dhe Vuçiç: Zgjedhje tani!

Tensionet në veri të Kosovës, Borrell zbardh tre kërkesat për Kurtin dhe Vuçiç: Zgjedhje tani!