Nuk i hodhi as sytë kur po qante nga dhimbjet, Olta i ‘justifikohet’ Kiarës duke i hedhur fajin Luizit

Nuk i hodhi as sytë kur po qante nga dhimbjet, Olta i ‘justifikohet’ Kiarës duke i hedhur fajin Luizit

Incidenti i Kiarës brenda shtëpisë së Big Brother ka nxjerr në pah qëndrimin e aktores Olta Gixhari. Të gjithë kemi vënë re se Olta qëndroi e distancuar ditën e Kiara u rrëzua në tokë dhe shpërtheu nga të qarat teksa po luante një lojë me karrige.

Gjatë ditës së sotme Olta është munduar të “justifikohet” duke i hedhur “fajin” Luizit për veprimin e saj. Olta i tha Kiarës se nuk do t’i afrohet asaj sa herë që do të ketë Luizin afër.

“Nuk të afrohem fare kur është ai këtu. Nuk ka ndërmend të bëjë sherr me Luizin për një gjë kot. Mos e merr si indiferencë. Do përpiqem ta shmang sa më shumë”– i tha Olta Kiarës, e cila nuk bëri asnjë koment.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

FOTOGALERIA/ Ndërtimet fortifikuese në ‘Ishullin e Sazanit’ në vitet 1915-1921 me qëllim kontrollin e ‘Ngushticës së Otrantos’

FOTOGALERIA/ Ndërtimet fortifikuese në ‘Ishullin e Sazanit’ në vitet 1915-1921 me qëllim kontrollin e ‘Ngushticës së Otrantos’