”Nuk janë të ftohtë në opinionet e tyre” Luizi shpërthen ndaj opinionistëve dhe i akuzon se mbajne anë kur komentojnë

”Nuk janë të ftohtë në opinionet e tyre” Luizi shpërthen ndaj opinionistëve dhe i akuzon se mbajne anë kur komentojnë

Luiz Ejlli dhe Krist Aliaj

Mbrëmjen e djeshme banorët e shtëpisë së “Big Brother VIP” kanë komentuar opinonistët në gjykimin e tyre që japin herë pas herë në prime.

Luiz Ejlli është i mendimit se Zhaklin Lekatari dhe Arbër Hajdari nuk janë të ftohte në opinionet e tyre por anojnë sa të njëri banor te tjetri.

Ai madje i krahasoi opinionistët me edicionin e shkuar ku ka thënë se opinionistja e vitit të shkuar ka mbajtur gjatë gjithë kohës anën e një banori.

“Jena fiks si vjet. Vjet ka qenë një opinionist X person, nuk po jap emër që ka mbajtur anën e një banori, gjithë kohës”, tha Luizi.

Teksa Krist Aliaj tha se nuk e di, Ejlli shtoi: “Ta them unë, Balina Donaldit, ka mbajtur anën e Donaldit”.

Me këtë deklaratë ai la të kuptohet se edhe këtë vit një x opinionist mban shumë anën e një banori dhe sulmon Luizin.Nga përballjet që kemi parë mund të bëhet fjalë për Zhaklinën.

 

 

M.T/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • londra: 27/04/2023 22:26

    luia kampjon ne stadjum na ke .

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    EURO 2024/ Fillojnë ndeshjet e fundit, a mendoni se Shqipëria kalon grupin?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Fullkrug nderon 'Panzerat' në limte, Gjermania barazon 1-1 me Zvicrën dhe del e para në Grupin A! Skoci 0-1 Hungari, trishtohet Shqipëria

Euro 2024/ Fullkrug nderon 'Panzerat' në limte, Gjermania barazon 1-1 me Zvicrën dhe del e para në Grupin A! Skoci 0-1 Hungari, trishtohet Shqipëria