'Nuk ka zgjedhje pa PD-në'/ Militantët e opozitës u vendosin zjarrin materialeve në Klos (VIDEO)

Militantët e PD-së u futën brenda ambienteve të KZAZ-së Nr. 17 në Klos duke hedhur materialet zgjedhore nga dritarja, ndërsa më pas u vendosën flakën nën thirrjet 'Rama ik', 'nuk ka zgjedhje pa PD-në'. Policia nuk ka arritur që ti ndalojë militantët e opozitës.


Lajmi kryesor:

Pas sulmeve ndaj 14 KZAZ-ve, në mbrëmje shpërthen edhe në Kavajë! Kryebashkiaku i PD-së nxjerr zjarrfikësit kundër policisë (VIDEO)


/b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Katër vrasjet në bulevard, a është bërë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

John

Refuzuan të vaksinohen, pezullohen nga detyra rreth 2 mijë mjekë dhe dentistë në Itali