'Nuk kam dijeni për paratë, po bëja transportin', shoferi i kamionit nuk pranon 5 qeset e gjetura me euro

'Nuk kam dijeni për paratë, po bëja transportin', shoferi i kamionit nuk pranon 5 qeset e gjetura me euro

Drejtuesi i kamionit A.Th., 54 vjeç, ku u gjetën eurot e padeklaruara është shprehur se nuk ka asnjë lidhje me paratë. Gazetari Arsen Rusta është shprehur se 54-vjeçari gjatë deklarimit ka thënë  se "nuk ka dijeni  për paratë" dhe se "ai ka transportuar vetëm tekstile në kamion e nuk di gjë tjetër".


Lajmi kryesor:

VIDEO/Sekuestrohen rreth 500 mijë euro në Portin e Durrësit, të fshehura në shasi, vinin nga Bari! Kamioni transportonte lëndë për fasoneri, arrestohet shoferi!


  • Sondazhi i ditës:

    A po menaxhohet si duhet situata me zjarret në vend?×

Lajmi i fundit

Pas konfliktit me gruan, qëlloi me armë zjarri në ajër! Shpallet në kërkim 50-vjeçari në Vlorë

Pas konfliktit me gruan, qëlloi me armë zjarri në ajër! Shpallet në kërkim 50-vjeçari në Vlorë