POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

'Nuk kam më shpirt'/ E dashura vajton vrasjen e Kurtit: Më lini të kaloj...

Vrasja e 26-vjeçarit Jurgen Kurti ka tronditur familjen dhe të afërmit e tij. E dashura e Kurtit pasi ka marrë vesh lajmin e hidhur ka mbërritur me shpejtësi në vendin e ngjarjes duke shpërthyer në lot dhe vaj, ndërsa i ka kërkuar policisë që ta lejojnë të kalojë shiritin. "Më lini të kaloj...Jo, o Zot të lutem ai është shpirt, ai është jetë. Nuk kam më shpirt" ishin klithmat e të dashurës së tij duke vajtuar.


Lajmi kryesor:

U akuzua për vrasjen e të atit dhe tregtarit në Durrës, ekzekutohet te dera e shtëpisë menaxheri i VIP-ave (VIDEO)


d.ba.
Komento

Komente

 • Dashi: 19/03/2019 18:11

  Keqen lali jote. Ska gje se jeta vazhdon. Do gjesh tjeter shkop per te thyer ti se je e re akoma

  Përgjigju
 • durrsaku: 19/03/2019 09:41

  qajne edhe gjyqtaret, sepse i iku nje klient i rregullt, qe paguante gjithmone leket me korrektesi.

  Përgjigju
 • kurva: 19/03/2019 09:18

  po ca shpirti moj ti qe e ke mndjen te leket e luksi.ti neser gjen tjetrin me njehere se e ke zanat. po ajo grua qe humbi burin, po ata femije qe humben babain nga dora e ketij krimineli?? ne nje menyre apo nje tjeter drejtesia vonon por nuk harron.

  Përgjigju
 • Hdjd: 19/03/2019 01:09

  Ca e qan legenin me. Thuaj shyqyr qe u qerrua nje hale.

  Përgjigju
  • Llazi: 19/03/2019 08:37

   Qan hallin e lekeve, se ju shteruan tani, jo ate. Ste fal njeri sot