Nuk ndalen flakët në Vlorë, zjarri shumë pranë shtëpive edhe në Himarë

Nuk kanë të ndalur flakët në Vlorë. Ato kanë arritur edhe në Himarë shumë afër shtëpive. Ndërkaq zjarri ka rënë edhe në njësinë administrative Novoselë dhe zjarrfikësja ka shkuar drejt vendit të ngjarjes.


Lajmi kryesor:

Vijon të digjet Karaburuni, eliminohet rreziku i disa banesave nga flakët në Dukat! Zjarri i afrohet parkut të Llogarasë, 'Mbrojtja' detyrohet të marrë helikopterë privatë, por asnjë s'po ndërhyn


Ora 11:20
Nuk ndalen flakët në Vlorë, zjarri shumë pranë shtëpive në Himarë
1 / 10
2 / 10
3 / 10
4 / 10
5 / 10
6 / 10
7 / 10
8 / 10
9 / 10
10 / 10
  • Sondazhi i ditës:

    A zgjidhet kriza në PD me një garë të re për kryetar?×

Lajmi i fundit

John

Përfaqësuesi i BE-së, Borell: Beogradi dhe Prishtina të dialogojnë, e vetmja rrugë për të stabilizuar situatën