‘O paskemi mysafire’ Meta mbërrin në mbledhjen e komitetit Drejtues të PL-së! Përqafon Elona Gurin! Ja veprimi i Kryemadhit

Kryetari i Partisë së Lirisë Ilir Meta ka mbërritur në mbledhjen e Komitetit Drejtues të Partisë së Lirisë, ku edhe është përqafuar me Elona Gurin, anëtare e kryesisë së PL-së.

‘O paskemi mysafire, paska ardh Lona’- tha Meta teksa përqafoi Elona Gurin, një bashkëpunëtore shumë e afërt e dyshes Meta-Kryemadhi, por që së fundmi përflitej se është përjashtuar nga partia.

'Ne jemi të shtëpisë!' iu përgjigj Elona Guri.

Po ashtu Meta është takuar edhe me Kryemadhin e cila nuk ka nguruar që t’i tregojë bluzën ku shkruhej ‘Ja ku jam’.


Lajmi kryesor:

Kryemadhi përballet me Metën: Jo koka të prera e përjashtime! Kreu i PL-së gjen 'armikun': Ose unë, ose Mona! Partia, jo biznes familjar


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?×

Lajmi i fundit

Do të gjeni forcën dhe energjinë për të ecur para...Çfarë thonë yjet për ju sot

Do të gjeni forcën dhe energjinë për të ecur para...Çfarë thonë yjet për ju sot