'O sa mirë me kenë shqiptarë!' Lumi kuq e zi vërshon në rrugët e Hamburgut

 

Me megafonë, plisa dhe flamuj kuq e zi mijëra shqiptarë kanë mbushur rrugët e Hamburgut në Gjermani për ti dhënë zemër kombëtares shqiptare.
Shumë të tjerë i kanë dhënë zemër dhe kanë gëzuar me tifozët shqiparë edhe në dritare apo nëpër ballkone.

Ata thërrasin "O sa mire me kene shqiptarë! Zemra e Shqipërisë. 1718790675_tifozet.jpg


Lajmi kryesor:

EURO 24/ Ndeshja Shqipëri-Kroaci, Hamburgu vishet kuqezi! Mijëra tifozë në stadium Report Tv sjell atmosferën (FOTO+VIDEO)


S.G/E.B/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet Rama të pranojë një qeveri teknike siç pretendon Sali Berisha?×

Lajmi i fundit

I bëri thirrje Metës të përballet me SPAK si burrat, Blushi sulmon Dash Shehin: Pseudo-opozitar, keci i Ramës dhe Bashës që lufton për një mandat qyl

I bëri thirrje Metës të përballet me SPAK si burrat, Blushi sulmon Dash Shehin: Pseudo-opozitar, keci i Ramës dhe Bashës që lufton për një mandat qyl