'O Zot i madh...'/ Britmat rrëqethëse të gruas së viktimës në Vlorë (VIDEO)


Vrasja në Vlorë ka tronditur familjen Mino. Report Tv sjell pamjet rrëqethëse të gruas së viktimës e cila ka shkuar në vendin ku u qëllua për vdekje me levë në kokë bashkëshorti i saj. "O Zot i madh, o Zot i madh..." dëgjohen britmat rrëqethëse të gruas së viktimës, ndërsa trupin e mori ambulanca.


Lajmi kryesor:

Vlorë, u fut për të larguar vëllanë nga sherri, rrëshkiti dhe përplasi kokën në gurë për vdekje (VIDEO)


d.ba./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Deri në 80 mijë lekë gjobë për përdorimin e celularit në timon, jeni dakord?