Olta e përlotur, dyshon gjendjen e Luizit: S’është e vërtet që qan, ai është kafshë! Unë jam në finale ai merret me mua

Olta e përlotur, dyshon gjendjen e Luizit: S’është e vërtet që qan, ai është kafshë! Unë jam në finale ai merret me mua

Olta Gixhari

Olta është përlotur së fundmi duke thënë se është prekur për largimin e Kiarës nga shtëpia e Big Brother VIP. Ajo u shpreh e mërzit edhe fakti që Luizi nuk i flet. Gjithsesi e vuri në dyshim që ky i fundit ka qarë.

“E di që unë jam mërzit që ka ikur Kiara. E ndjej shumë. Për Zotin. Kam frikë ta shpreh se do më thon. Se dija që do më mungonte Kiara kaq shumë. Jemi lidhur shumë me njëri tjetrin. Do t’i bie Luizit se e kam marrë shumë inat.

Nuk qan ai është kafshë. Mua çfarë ka që nuk më flet? Luftë, luftë do i jap. Është idiot merret me mua. Unë jam në finale, ai merret me mua”.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • alda: 29/03/2023 22:05

  Luizi fitues eshte mbret.

  Përgjigju
 • fansi Luit: 28/03/2023 10:03

  Olta po tmerrohet qe Luizi nuk e injoron Olta ty te mban produksioni Ta tha Luizi shprehimisht qe Dori jot te shpenzoj gjithe pasurine tij dhe te gjithe pasanikeve te Valencias ti nuk e fiton BB Une dobte nxjerr jashte as ne finale nuk do te le te shkosh Ai eshte inteligjent dhe e ka kuptuar qe produksioni po e mbeshtet pasi ne disa prime ai i thote Arbanes qe a do vime ne te eliminuarit ne studio per te mesuar se kush del sonte Ja dhe nje fakt tjeter i fundit kur ishin ne living per te pare ndeshjen Shqiperi ~ Poloni asnje nga skuadra humbese nuk u ul megjithese ishin veshur me fanelle ndersa ajo baxhella e paveshur me uniforme i perdridhte kembet se do rrinte Produksioni duke degjuar dhe fjalen e Qetesorit se une nuk rri se nuk i kam krahet e ngrohta u detyrua qe ta therriste ne dhomen e rrefimit duke e thirruar disa here

  Përgjigju
  • Killler: 30/03/2023 19:09

   Po te paktën Luiz Ejlli nuk eshte drogaxhi si Olta Gixhari qe ka përdorur lënde per veten e saj

  • Fansi bespremit: 28/03/2023 13:21

   NE ASNJE MENYR NE NJE NDESHJE KOK ME KOK KIARA -OLTA. NUK NDODH TE FITOJ KIARA... OLTA ESHTE SHUME LART NE CDO KENDVESHTRIM. OLTA KA NJE KARIER QE PREJ DEKADASH.... KARIERA E KIARES ESH... ISH E DASHURA... OSE E DASHURA LUIZIT.... NUK KISHTE ASNJE MUNCI ME DAL OLTA. PA OLT E LUIZ ESHT E KOT ME PA BIG B. PAVARSISHT SE SI OLTA E LUIZI LENE SHUME PER TE DESHIRUAR NE SJELLJE DHE TAKTIK NJERA PSIKOPATE TJETRI BESPREM. POR ARGETIM DO POPULLI...

 • Sondazhi i ditës:

  Shqipëria skualifikohet nga Euro 2024, a ju pëlqeu loja e Kombëtares×

Lajmi i fundit

Operacion në zhvillim e sipër, SPAK 20 masa sigurie në lidhje me inceneratorin e Tiranës! Masa për kompanitë guackë, dyshohet edhe për 2 të lidhur me median

Operacion në zhvillim e sipër, SPAK 20 masa sigurie në lidhje me inceneratorin e Tiranës! Masa për kompanitë guackë, dyshohet edhe për 2 të lidhur me median