Olta i habit të gjithë me deklaratën: Luizi kishte qejf Jorin, ja ç’do ndodhte nëse Kiara nuk do rifutej në shtëpi

Olta i habit të gjithë me deklaratën: Luizi kishte qejf Jorin, ja ç’do ndodhte nëse Kiara nuk do rifutej në shtëpi

Në debatin e mbrëmshëm mes pjesëmarrësve në Big Brother Vip pati një diskutim me tone të larta në lidhje me Luizin dhe miqësinë e tij me Jorin.

Fituesi i këtij edicioni të BB VIP tha mes të tjerash se me Jorin ka pasur marrëdhënie të mirë, por më pas nuk i pëlqente sjellja e saj. Ndërkohë, Olta Gixhari ndërhyri duke thënë se Luizi ka pasur pëlqim për modelen dhe këtë fakt sipas saj, e tregonin gjestet e tij.

“Nëse Kiara nuk do të rifutej në shtëpi, mes Luizit dhe Jorit do të niste diçka”, tha aktorja.

K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • goca: 17/07/2023 23:09

  realisht LUIZI ka humbur shume me KJAREN kishte nje shans per tu ringritur fuqishem po e ke kahumbur fare eshte bere i bezdis-shem sa here e shikon kjara kjara sikur nuk ka pa femer me sy po ti pate nje vajze super model dhe tani ne vend qe te vesh ne vend personalitetin tend je bere qesharak gjithe diten kjara kjara po nuk eshte femer fare per ty.njerezit votojn luizin jo kjaren fallco.

  Përgjigju
 • DENIS: 22/05/2023 21:44

  yll bote Jori je shume e bukur dhe e edukuar.

  Përgjigju
 • altea: 22/05/2023 09:51

  super goce bravo.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Vrasja e policit, a rrezikon të përshkallëzohet konflikti Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

Përmbyset kamioni në aksin Fier-Levan, nuk ka të lënduar (VIDEO)

Përmbyset kamioni në aksin Fier-Levan, nuk ka të lënduar (VIDEO)