Olta ia thotë në sy Kiarës: Pse shtiresh, po e përdor Luizin për lojë! Dil më mirë nga Big Brother

Olta ia thotë në sy Kiarës: Pse shtiresh, po e përdor Luizin për lojë! Dil më mirë nga Big Brother

Këngëtarja Olta Gixhari ka pasur një bisedë më moderatoren Kiara Tito për marrëdhënien që kjo e fundit ka krijuar me Luiz Ejllin brenda shtëpisë së Big Brother. Olta i tha se Kiarës se po e përdor Luizin për lojë dhe se është shtirur me të. Madje, Olta i sugjeroi Kiarës që të dalë fare nga shtëpia e Big Brother.

Kiara i tha Oltës se “është mendimi i saj”, nisi duke qeshur dhe shtoi edhe disa fjalë me ironi. “Po unë me hernie, me shpinë, ça përdor unë? Është mendimi jot. Hajde bëjmë një bisedim tjetër”– tha Kiara.

Olta: Aman o Kiara se edhe ti Luizin për lojë e përdore po hë, nuk më duket se e do aq shumë. Më vjen keq të ta them seriozisht, ta them kështu me të qeshur. Po ndenje më shumë këtu do dekompozohesh, kështu që ik Kiara më mirë se nuk e përballon dot gjithë këtë shtirje që po bën këtu. Je shumë e shtirur vërtet! Po kur bën sikur vdes për Luizin? Aman kur bën sikur vdes për Luizin, që vetëm e përdor vetëm për lojë. Jeni përshtatur mirë me njëri-tjetrin, por nuk keni gjë të përbashkët. Si ka mundësi që i del vetëm kundër? Ke filluar ti vëhesh fuqishëm kundër.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    I kishte mbetur 1 vit e 8 muaj burg, gjykata liron Tahirin. Si e vlerësoni?



×

Lajmi i fundit

Aktorë dhe studentë të pranishëm në protestën masive të Beogradit, kërkojnë largimin e Vuçiç (VIDEO)

Aktorë dhe studentë të pranishëm në protestën masive të Beogradit, kërkojnë largimin e Vuçiç (VIDEO)