Olta ndjen mungesën e Kiarës dhe përlotet: Luizi është idiot që merret me mua

Olta ndjen mungesën e Kiarës dhe përlotet: Luizi është idiot që merret me mua

Largimi i Kiarës ka prekur disa nga banorët e shtëpisë. Nga Luizi pritej një lloj trishtimi, duke qenë se ai krijoi një lidhje me Kiarën gjatë qëndrimit të saj për 90 ditë aty.

Por, nga Olta jo. Pasi kjo e fundit, e ka kërkuar me ngulm daljen e Kiarën nga shtëpia. Madje ditët e fundit, kur ishte në nominim “kokë më kokë” me Kiarën, ajo bëri “fushatë” që publiku të votonte për daljen e saj.

Duke biseduar me Dean në tualet, Olta u përlot dhe tha se nuk ia kishte marrë mendja që do mërzitej kaq shumë për daljen e Kiarës.

Ajo shtoi se me të u afrua shumë brenda shtëpisë dhe i tha Deas se tani do të “sulmoi” Luizin.

Olta i tha Deas të përgatitet, sepse sot ka një strategji, duke nënkuptuar që do krijoi debat. Kjo e fundit, madje i tha Deas se ka dëshirë që ta shohë atë në finale.  

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Veshguesi: 28/03/2023 10:07

  Psenuk qan per djalin keshtu ajo Ka 100 dite larg djalit apo e takon ne dhomen e rrefimit sa here qe deshiron 2 jane variantet 1~ose eshte kafshe e nuk ja ndjen per djalin 2~ e takon ne dhomen e rrefimit sa here qe i duhet

  Përgjigju
 • shikuesja: 28/03/2023 09:26

  Kjo femer ka nevoje per seks dhe i ka ikur truri se ka 100 dite E ka nga profesioni Ajo eshte biseksualr Eksitohet nga Kiara dhe Dea dhe eksitohet nga Luizi dhe Kristi Ndjej neveri kur shikoj nje femer te tille qe mbi supe mban emrin e shtrenjte NENE

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Riorganizimi i PD, a duhet të zhvillohet menjëherë gara për kryetarin e ri?×

Lajmi i fundit

SHBA sanksione ndaj rrjetit të personave që mbështesin programin ushtarak të Iranit

SHBA sanksione ndaj rrjetit të personave që mbështesin programin ushtarak të Iranit