Vendosnin gjoba dhe shpërndanin drogë, Policia e Tiranës aksion te Liqeni i Thatë! 5 të shoqëruar

TIRANË- Një operacion anti-drogë është duke u zhvilluar në zonën e Liqenit të Thatë.

Nga sa raportohet deri më tani bëhet fjalë për vënien në pranga të shpërndarësve të drogës në doza. 5 persona janë shoqëruar, teksa dyshohet edhe për gjobëvënie.

Këto janë informacionet e para që raportohen për këtë operacion, teksa priten të mësohen më shumë detaje në minutat në vijim. 

B.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Edhe gazetarët në 'sitën' e SPAK, krimi ka futur duart edhe në media?×

Lajmi i fundit

John

Rkacolli: Sinjale shumë të forta, varianti Delta në Shqipëri, qytetarët të vaksinohen! Vjeshta e këtij viti do të jetë sfidë